Новости

[Premium Line] Переможці акції «Розмотай кабель» відвідали виставку GITEX в Дубаї

Переможці акції «Розмотай кабель» здійснили довгоочікувану поїздку на виставку GITEX в Дубай (ОАЕ).

Організаторами акції виступили компанія IQ Trading та торгівельна марка Premium Line.

Переможцями акції в різних номінаціях стали чотири компанії:

  • Компанія «АМ ІНТЕГРАТОР ГРУП» ТОВ у номінації «Найбільша кількість сертифікованих СКС проектів на обладнанні Premium Line»;
  • Компанія «Компас Інженіринг» ТОВ у номінації «Найбільша загальна кількість закупленого кабелю»;
  • Компанія «Спейс Ай Ті» ТОВ у номінації «Наймасштабніший СКС проект»;
  • Компанія «Айтех» ТОВ отримала заохочувальний приз за найкращу проектну документацію.

Технологічний тиждень GITEX – одна з найвагоміших подій на Близькому Сході, Північній Африці та Південній Азії. Тут збираються світові технологічні лідери, підприємства та стартапи, щоб показати майбутній розвиток бізнесу та галузей, як це відбуватиметься у перспективі.

Команда Premium Line представила на GITEX найцікавіші та найактуальніші рішення в галузі структурованих кабельних систем, а також зібрала на своєму стенді партнерів та клієнтів з усього світу.

ПРО КОМПАНІЮ

Premium Line Systems Gmbh, зі штаб-квартирою в Німеччині, входить до складу міжнародної групи виробників із багаторічним досвідом роботи на ринку мережевих технологій і відома як постачальник продукції під торговою маркою Premium Line.

Системи Premium Line — це комплексні рішення для мережевої кабельної інфраструктури, розроблені в Німеччині та включають в себе як стандартні, так і найсучасніші (кат. 6а і 7) мідні рішення, а також весь спектр оптичних рішень. 

СЕРТИФІКАТИ НЕЗАЛЕЖНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

Продукція компанії Premium Line сертифікована багатьма незалежними лабораторіями, такими як 3P, ETL — по електричним характеристикам, UL & (C) UL — по пожежній безпеці оболонки.

Завдяки дотриманню найсучасніших міжнародних стандартів, наявності сертифікату ISO і реальній відповідності директивам RoHS, Premium Line Systems Gmbh гарантує найвищу якість своєї продукції і сервісу. 

25-РІЧНА ГАРАНТІЯ НА КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ

25-річна гарантія поширюється на всі мідні та оптичні мережі, що складаються з мережевих компонентів Premium Line і встановлені авторизованими інсталяторами. 

Компанія IQ Trading — офіційний дистриб'ютор продукції Premium Line на території України.

З повним переліком обладнання, яке ми пропонуємо, Ви можете ознайомитися в нашому прайс-листі: https://iqtrading.ua/partneram/pricelists/  

З усіх питань отримання партнерських цін і наявності товару на складі звертайтеся до відділу продажів нашої компанії.  

IQ Trading Group

тел.: +380 (44) 351-14-37

pl@iqtrading.ua